Creatief met pvc

Knutsel zelf je trainingsmaterialen in elkaar! Hier een paar voorbeelden die ik zelf gemaakt heb. Het idee voor het markeerpaaltje komt van Ari.
Hoepeltje (voor kleine honden):
Een stuk flexibele elektriciteitsbuis, een bloempot, het ‘klemmetje’ komt uit een campingtafeltje met verstelbare poten, ik heb er een wat langer stuk schroefdraad en een vleugelmoer voor gebruikt. Om het wat hoger te maken leg ik er de Dikke Van Dale onder ;-)
Apporteervoorwerp (voor honden die nog niet altijd alles terugbrengen):
Het stuk pvc-pijp en de doppen koop je zo bij de bouwmarkt; in de grijze dop zit een gaatje zodat de hond kan ruiken wat erin zit, deze kan eventueel vastgelijmd worden. Via de rode dop gaan de brokjes erin. Hij kan alleen een brokje krijgen als hij het terugbrengt.
Markeerpaaltje:
Een stuk pvc-pijp van ca 30 cm, 3 doppen, een stuk schroefdraad en 2 (vleugel)moeren. Voor gebruik binnenshuis zet ik het op een omgekeerde trechter, met een stuk elastiek om de tuit gewikkeld zodat het niet wiebelt.
20 februari 2005